Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti

Gönderen:

Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti İnsanların huzurlu ve mutlu tatiller geçirmelerini sağlayacak tatil köyü projelerini tanıtma vizyonu ile 2010 yılında kuruldu.

Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişmeleri takip ederek insanları doğru zamanda doğru yatırımlara yönlendirmek olarak belirledi.

Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti kuruluşundan önce 2009 ve 2010 yılları arasında tanıtımlarına öncü olduğu tatil köyleri arasında Hattuşa Astyra Termal Resort & Spa ve Pamukkale Gül Termal bulunmaktadır. 2010 yılından bu yana tanıtım organizasyonları gerçekleştirilen Sarot Group’ un projeleri arasında Sarot Termal Vadi, Sarot Palace ve Sarot Country, Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti‘ün nitelikli yatırım fırsatı sunduğu termal tatil köyü projelerindendir. Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti hedefine ulaşmak için gerek duyduğu tanıtım, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet gibi birçok alanı bünyesinde barınmaktadır.

Bu birimler için alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler görev almaktadır. Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti, tanıtım organizasyonlarını yaptığı tatil köylerini bugünün tercih edileni olarak değil geleceğin en iyi projesi olmaları yönünde değerlendirmektedir. Mekânı, konumu, değeri, geleceği, kaplıca suyunun kalitesi ve aktivite çeşitliliği yönünden tatil köylerinin yapısına en uygun kişileri bu tesislerle buluşturmaktadır.

Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd. Sti devremülk satarken aynı zamanda sağlık ve yatırım satmakta, kişilere tatil yaparken sağlık ve para kazanma imkânı sağlamaktadır.

0
  Bu Yazılarımızı da incelemek ister misiniz?

Yorum Ekle