Çağatay Eroğlu Kimdir

Gönderen:

Çağatay Eroğlu, 1986 yılında Tokat ilinin Niksar İlçesinde dünyaya geldi. Doğumundan kısa bir süre sonra İstanbul’a yerleşen Çağatay Eroğlu, tüm eğitimlerini İstanbul’da tamamladı.

Lise öğrenimini Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi’nde gördü. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü ikinci yılında terk edip, Fatih Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret bölümüne başlangıç yapıp burada 4 yılını tamamladıktan sonra, Uluslararası Finans bölümünde yüksek lisans yaparak öğrenimini tamamladı.

Çağatay Eroğlu Üniversite hayatı boyunca gerek sektörel bazlı gerekse kişisel gelişim üzerine birçok eğitim aldı. Bunlardan KOSGEB’in girişimcilik, iş kurma ve pazarlama eğitimleri ile Quest International Network ve Goldmine International Network şirketlerinden aldığı kişisel gelişim ve NLP eğitimleri, ileride kuracağı şirketin ilk adımları oldu. Ayrıca yine aynı süreçte İSİAD (İstanbul Sanayici ve İş Adamları Derneği) bünyesinde FİGEM (Firma Geliştirme Merkezi)’ni kurdu.

Çağatay Eroğlu 2010 yılında tanıştığı termal sektörde kısa sürede büyük başarılar sağlayarak aynı sene içerisinde kendi şirketini kurdu. Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Şirketi Marmara bölgesindeki birçok termal tesisin tanıtım ve satış organizasyonlarına katkılar sağlayıp adını duyurmayı başardı. 2015 yılında inşaat sektörüne atılan Çağatay Eroğlu, ilk projesini Bursa’nın Gemlik ilçesinde tamamladı. Ardından İstanbul’da projeler yapmaya başlayan Eroğlu, inşaat ve termal devremülk sektörlerinde adından sıkça söz ettiriyor.

0
  Bu Yazılarımızı da incelemek ister misiniz?

Yorum Ekle